Strefa dobrych emocji Jacek Kielin

SUPERWIZJE I KONSULTACJE DLA SPECJALISTÓW

mgr Jacek Kielin – psycholog

mgr Katarzyna Ślęczek – pedagog specjalna

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych, którzy chcieliby poszerzać swoje umiejętności i kompetencje pedagogiczne i terapeutyczne w oparciu o analizę własnej pracy. Celem spotkania superwizyjnego mogą być bardzo różne zagadnienia: poprawienie efektywności nauczania, redukcja zachowań trudnych, budowanie relacji i komunikacji z dzieckiem, praca z rodzicem dziecka, własne problemy emocjonalne i osobiste. Dyrektorzy i kierownicy mogą uzyskać wsparcie w zakresie kierowania zespołem i kontaktów z rodzicami uczniów.

Możliwe są różne formy kontaktu np. Skype, telefon, Zoom.

Cena standardowego spotkania: 100 zł lub 150 zł jeżeli wymagane będzie dokonanie analizy przesłanego filmu.

Zachęcamy do omówienia szczegółowych warunków telefonicznie tel. 508 475 965 lub mailowo: biuro@jacekkielin.pl.

Superwizje będą prowadzić:

  • Jacek Kielin – psycholog, dyrektor „Strefy Dobrych Emocji” Ośrodka Wspierania Kompetencji Nauczycielskich i Terapeutycznych, prezes Stowarzyszenia Terapeutów Relacyjno-Rozojowych, autor książek i artykułów dla specjalistów pracujących z dziećmi z niepełnosprawnościami.
  • Katarzyna Ślęczek – pedagog specjalna, trener, superwizor i instruktor metody Wideotreningu Komunikacji (VIT – Video Interaction Training), wicedyrektor Maltańskiego Centrum Pomocy Niepełnosprawnym Dzieciom i Ich Rodzinom w Krakowie, wiceprezes Stowarzyszenia Terapeutów Relacyjno-Rozojowych . Ukończyła II stopień Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach.